Графік роботи
Корзина
USD - 28.7грнEUR - 34.4грнPLN - 7.7грн
Ми працюємо для Вас!
Avto.pro
Вам перезвонить?

Як правильно вибрати моторну оливу?

Поради по вибору моторної оливи

 

Виробники, надають конкретним маркам автомашин відповідну оливу. Таким чином, ввівши декілька параметрів, ви отримаєте інформацію щодо конкретної моторної оливи для конкретного авто. Практично всі офіційні сайти відомих марок мастильних матеріалів пропонують покупцям скористатися програмою підбору оливи по марці автомобіля.

Як поставитися до такої пропозиції виробників і яку інформацію потрібно знати, щоб вибрати необхідний продукт — можна дізнатися у цій статті.

 

З чого почати

Покупка мастильних матеріалів є простою справою для власників нових автомобілів — просто подивіться в керівництві по експлуатації авто. Пропозиція конкретної марки — це рекомендація, яка, як правило, пов'язана з маркетинговими угодами між виробниками машин і масляних компаній. Важливими параметрами є в'язкість і клас.

Однак можна піти іншим шляхом. Для цього не потрібно знати всі норми допусків та вивчати керівництва — просто потрібно зробити онлайн-підбір масла по автомобілю.

 

Часто буває, що на одну модель пропонується кілька видів, кожен з яких має різні параметри. Відмінності, як правило, полягають в тому, що мастиальні матеріали повинні бути підібрані не тільки до двигуна, але і за умовами його експлуатації. Для старих автомобілів буде важче зробити підбір масла по марці авто. Адже продукти, зазначені в інструкції, як правило, вже давно зникли з ринку, а нові відповідають іншим стандартам.

Допомога на веб-сайтах при виборі можна отримати на сайтах масляних компаній, таких як Castrol (дивіться вкладку Сервіс/Підбір масла для вашої машини). Аналогічну веб-послугу пропонує виробник Valvoline (вкладка «Як підібрати масло») або веб-сайти Shell та Comma.

Такі бренди, як Castrol, Шелл, Mobil 1, COMMA та інші, розробили власні виробничі лінії. Великий асортимент продукції дозволяє користувачам вибрати з безлічі різновидів матеріалів, які відповідають різним вимогам залежно від конкретного застосування. Професійно дозволяють здійснити підбір масла по марці автомашини.

Розкажіть про свій автомобіль

 

Дивлячись на пропоновані веб-послуги підбору оливи по марці машини, для подальших рекомендацій ідентифікуйте свій автомобіль. Різні виробники зажадають різну інформацію: деякі сайти обійдуться стандартним набором — марка/модель; іншим знадобиться більш детальна інформація, обсяг і потужність двигуна, рік випуску машини . Загальна кількість пройдених кілометрів, температурний діапазон — все це в кінцевому рахунку впливає на вибір олійних продуктів.

Якщо на вибір запропоновано кілька варіантів, можна скористатися послугою «Допоможіть визначитися», де від вас попросять додати рівень захисту, який ви шукаєте в моторномій оливі. Після цього ви отримаєте рекомендовані продукти відповідної в'язкості для вашого автомобіля, класифіковані за рівнем захисту.

Категорія: легковий або вантажний автомобіль

Автомобільні мастильні матеріали, використовувані в автомобілях малої вантажопідйомності, класифікуються як моторні масла, призначені для легкових авто, що працюють з використанням бензину, дизельного палива та альтернативних видів палива.

Мастильні матеріали, що використовуються на вантажівках і позашляховиках, класифікуються як масла Heavy Duty Engine. Ця продукція є вузькоспеціалізованою за екстремальних умов експлуатації, в яких вона застосовується, виду використовуваного палива і наступних технічних вимог.

Об'єм і потужність двигуна

Як правило, досить просто знайти відповідні мастильні матеріали, якщо ви знаєте потужність силового агрегату, який знаходиться під капотом вашого автомобіля. Малі двигуни, як правило, вимагають менш щільного типу мастила, а більш потужні агрегати — більш в'язкого.

Тип двигуна

Дизельний двигун

У старих моделях двигунів успішно використовуються густі олії низької якості, але на нові агрегати, особливо з турбонаддувом, потрібні мастила з можливою високою продуктивністю. Тому для нових автомобілів недостатньо знати параметри в'язкості і відповідності якості.

Для бензинових двигунів

Моторні масла найвищої якості в даний час доступні класу А5. При виборі краще дотримуватися рекомендацій виробника автомобіля. Що стосується бренду, то тут великий вибір. Продукти найбільш авторитетних компаній, звичайно, стануть самим безпечним вибором.

Для газу

Для машин, що працюють на газу, думки про підбір мастильних матеріалів розходяться. Більшість компаній стверджують, що для ефективної роботи двигуна просто потрібно використовувати хороше масло. Деякі компанії (наприклад, Lotus) пропонують масло для легкових автомобілів, що працюють на газі, яке містить спеціальні добавки, щоб допомогти двигуну працювати в оптимальному режимі.

 

Рік випуску

 

Рекомендована моторна олія практично завжди сумісна з зазначеним автомобілем і призначена для забезпечення продуктивності і надійності. Однак слід пам'ятати, що представлені зразки краще перевірити на сертифікацію за потрібними допусками.

Коли ви перебуваєте перед вітриною з мастильними матеріалами в місцевому магазині, вибір може бути настільки величезним, що підбір масла по автомобілю може стати справжньою проблемою. Озброївшись кількома простими онлайн-порадами і невеликою кількістю інформації, не так складно зробити правильний вибір і вийти з магазину з потрібною моторною олією саме для вашого автотранспортного засобу.