Графік роботи
Корзина
USD - 32грнEUR - 35грнPLN - 8грн
Ми працюємо для Вас!
Avto.pro
Вам перезвонить?

Інформація про нас :: RAVAUTO.COM.UA

Інтернет магазин Рав Авто запрошує гуртових та роздрібних покупців вибрати якісні оригінальні запчастини і аналоги до автомобілів, по максимально вигідними цінам в Україні!

Ми дорожимо своєю репутацією відповідального продавця і переконані, що найкраща реклама - це надання виключно якісних послуг.

При підборі асортименту, складанні і постійному поповненні нашого електронного каталогу, фахівці компанії орієнтуються на:

  • зручність користувача: забезпечується продуманою структурою сайту і інтуїтивною зрозумілістю пошукової системи;
  • формування гранично повного списку альтернативних варіантів;
  • інформативну достатність: докладний опис характеристик кожної деталі із зазначенням вартості;
  • консультативну підтримку: допомога онлайн менеджерів з будь-яких питань;
  • забезпечення комфортного для всіх категорій покупців рівня цін.

 

Працюємо з кращими

З перших днів роботи ми поставили три головних орієнтири: ціна, якість і швидкість. Практичне розв'язання - налагодження прямих контактів з відомими виробниками. З одного боку це - гарантія якості, з іншого - оптимізація цін за рахунок відсутності надбавок посередників.

При цьому виробники неякісних деталей відсікаються беззастережно: довгострокова репутація для нас дорожче можливої ​​миттєвої фінансової вигоди.

Відпрацьовані схеми поставок, внутрішня логістика та постійна співпраця з провідними перевізниками України гарантують гранично швидку поставку замовлених запчастин клієнту.